Płatności
 
Tutaj zapłacisz kartą


Tutaj kupisz na RATY 

Ponad 150 telefonów w naszej ofercie!

Nasza dzialalność opiera się głównie na sprzedaży telefonów komórkowych i akcesoriów GSM oraz świadczeniu usług pogwarancyjnych.
W stałej ofercie sklepu jest ponad 150 telefonów komórkowych. Jesteśmy zawsze na czasie! Większość nowości jest zwykle dostępna w naszym sklepie. Wiedza naszych pracowników gwarantuje Państwu fachową i profesjonalną obsługę. "MaxTEL" jest w dalszym ciągu rozwijającą się firmą w woj. zachodniopomorskim.

Nowość w sklepie. Samsung Galaxy S III

Ten smartfon spełnia Twoje potrzeby!
Samsung GALAXY S III wpada w oko już od pierwszej chwili. A to za sprawą drobiazgów, takich jak aktywacja ekranu, gdy na niego patrzysz, czy możliwość utrzymywania stałego kontaktu z bliskimi. Stworzony z myślą o użytkownikach, myśląc i zachowując się dokładnie tak jak Ty.


Nowa Nokia Lumia 800

Smartfon Nokia inny niż wszystkie!
Nokia Lumia to połączenie najbardziej stylowych telefonów i oprogramowania. Kolorowe smartfony z ekranami dotykowymi nie tylko pięknie wyglądają, ale także ułatwiają dostęp do ważnych osób i informacji.

Telefony na bardzo atrakcyjne raty!

W sklepie MaxTEL, każdy produkt dostępny jest w atrakcyjnych, nisko oprocentowanych super ratach. Za wszystkie produkty można zapłacić kartą kredytową lub płatniczą.
O szczegóły pytaj doradców w punkcie sprzedaży.

Telefony bez abonamentu - na kartę!

Telefony na kartę to oferta bez umowy i zobowiązań. Wystarczy, że doładować konto i już można korzystać z połączeń, smsów czy internetu.